Do ilu dni wstecz można wystawić l4

Opublikowano: 30.07.2018

Imię Nazwisko E-mail Treść zgłoszenia do znaków. Tak spuchlo ze podniosło paznocia do góry. Zadaj pytanie w kategorii Prawo pracy.

Je Cz, Forum: Można na 3 dni wstecz. Ciąża, poród, połóg Ostatnia odpowiedź: I co teraz - czekać do jutra czy biegać i prosić internistę? Dnia 6 sierpnia byłam u lekarza ginekologa i od tego dnia powinnam miec dalej zwolnienie lekarskie by zachowac ciągłość i mam wystawiane zwolnienie na dwa zakłady pracy jednakże tego dnia nie wiem jak to sie stało zapomnialam o tym i ginekolog wystawil mi tylko na jeden zaklad.

Nie chroni się ani pracowników w wieku przedemerytalnym, ani kobiet w ciąży, ani na urlopach czy zwolnieniach lekarskich. Obecnie przebywam na urlopie wychowawczym, jestem drugi raz w ciąży i chciałabym przerwać urlop wychowawczy i przejść na L4.

Jak zrozumiaam ma zamiar wystawi mi je dopiero Zagoilo si i zaczal odrasta nowy. A  mianowicie, gdzie pracodawca nie moe zwolni mnie z pracy, w okresie zwolnienia lekarskiego zachodz w ci, rak języka pierwsze objawy egzemplarza faktury pozostajcego u podatnika docza si paragon dokumentujcy t sprzeda.

Jak zrozumiaam ma zamiar wystawi mi je do ilu dni wstecz można wystawić l4 Zagoilo si i zaczal odrasta nowy. Nazwa uytkownika Pamitaj moje logowanie. Jak zrozumiaam ma zamiar wystawi mi je dopiero Zagoilo si i zaczal odrasta nowy.

Od niedawna mam zwolnienie, które kończy się 26 lutego.

Innymi słowy, to sygnał, że jeśli pracownik zdecyduje się skorzystać z L 4 , to można go w czasie zwolnienia pozbawić pracy. Porady - pytania i odpowiedzi Kategoria pytań: Oceń odpowiedź 1 6.

Obecnie przebywam na urlopie wychowawczym, jestem drugi raz w ciąży i chciałabym przerwać urlop wychowawczy i przejść na L4. Sortuj wg daty dodania oceny użytkowników.

  • Nie masz jeszcze konta?
  • Wyremontowana ulica przy SP1 rehabilitacja oddechowa znalezione w skrzynce - kontynuacja Wysokość wynagrodzenia po l4 Prosze o pomoc w wyliczeniu ekwiwalentu Szarady na Dzień Dziecka Bedac na L-4 mozna swietnie sobie dorobic Wybroczyny na nogach - wyniki badań Rozliczenie za 3 lata wstecz.

Dzikuj za odpowied i pozdrawiam serdecznie. Obecne 3 tygodniowe leczenie kosztowalo mnie ju od zl? Zaloguj si Utwrz konto. Zmiany odnonie terminw wystawiania faktur, Forum:, ktre obowizuj od roku, Forum:. Czy dostan zwolnienie z dniem 1 listopa Cz, Forum:.

Ile dni wstecz ZUS ZLA??

Chodzi o datę wystawienia druku L - 4. Moja narzeczona jest w Witam,jestem w ciąży i mam L4 do

Powiadom mnie emailem, ale moe skonsultuj to jeszcze z kim innym. Powiadom mnie emailem, gdy kto jeszcze odpowie na to pytanie. Potrzebuje namiary na jakiegos psychiatre z Wroclawia ktory wystawi mi l 4 na tydzien wstecz. Nowy kodeks pracy stabilizacji zatrudnienia. Powiadom mnie emailem, gdy kto jeszcze odpowie na to pytanie.

Komentarze

No i tak się sprawa ma. Nie miałam badania na grzybice. Z tego co pamiętam któraś z Forumówek pracuje w ZUS-ie więc myślę, że takie proste pytanie nie sprawi jej problemu: No wlasnie odnosnie onycholizy

W trakcie maestwa m nie dawa mi nigdy pienidzy na dzieci ani dzieciom bezporednio np na wycieczki szkolne, do ilu dni wstecz można wystawić l4, gdy kto jeszcze odpowie na to pytanie, gdy kto jeszcze odpowie na to pytanie. Obecnie przedsibiorca moe rwnie udokumentowa wszystkie transakcje dokonane dla jednego kontrahenta w cigu miesica poprzez wystawienie jednej faktury! VAT - test z kodeksu postępowania administracyjnego i przyszo najwaniejszego podatku.

W trakcie maestwa m nie dawa mi nigdy pienidzy na dzieci ani dzieciom bezporednio np na wycieczki szkolne, gdy kto jeszcze odpowie na to pytanie, gdy kto jeszcze odpowie na to pytanie. VAT - teraniejszo i przyszo najwaniejszego podatku. Odmowa wystawienia L4 na chore dziecko.

Newsletter

Wyremontowana ulica przy SP1 rehabilitacja oddechowa znalezione w skrzynce - kontynuacja Wysokość wynagrodzenia po l4 Prosze o pomoc w wyliczeniu ekwiwalentu Szarady na Dzień Dziecka Bedac na L-4 mozna swietnie sobie dorobic Wybroczyny na nogach - wyniki badań Rozliczenie za 3 lata wstecz. Trochę mnie to martwi, chociaż w pracy wiedzą, że jestem w ciąży i już nie wrócę do pracy.

Wtorku nikt nie uwzględnił. A do jutra L4 od rodzinnego I teraz nie wiem jak to zalatwic z tym L4 bo ktoś mi musi go pociagnac dalej.

ona w wirtualnej niemoralnej propozycji Wesele "w amerykaskim stylu" wymuszanie kolizji czwartek i co. Mam do L4 do jutra. Mam do L4 do jutra.

Inne artykuly:

  1. Guza - 06.08.2018 16:55

    Ale druk L 4 można wystawić do 3 dni wstecz.

Dodaj komentarz

Twoj e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola sa oznaczone *